top of page

Visa Debon produkcija tagad pieejama LAD katalogā!

Debon piekabes agrodroniem

Debon C300 Roadster Sandwich standarta cena:  6 990 + PVN
Debon C500 Roadster Sandwich standarta cena: 7 990 + PVN
Sienu materiāls - poliesters; cinkota šasija; piekabes aprīkotas ar bremzēm, amortizatoriem, aizmugurējo iekraušanas rampu, sānu durvi un lielu sānu lūku;
cenā iekļauta reģistrācija, sertifikācija un tehniskā apskate

Debon C300
Vienasu piekabe ar bremzēm
Pilna masa 1300 kg
Pašmasa 500 kg
Pullman 2 piekare ar amortizatoriem
Cinkota tērauda šasija ar alumīnija ekstrūzijas karkass
Jumts un priekšpuse izgatavotas no poliestera
Sanvič-tipa sienas
Pretslīdes multipleksa grīda
Triecienizturīgi ABS dubļusargi
Alumīnija divvirzienu aizmugures atveramas durvis/rampa
2 balstu statīvi
Salona apgaismojums
CoC sertifikāts

Debon C500
Divasu piekabe ar bremzēm
Pilna masa 2000 kg
Pašmasa 650 kg
Pullman 2 piekare ar amortizatoriem
Cinkota tērauda šasija ar alumīnija ekstrūzijas karkass
Jumts un priekšpuse izgatavotas no poliestera
Sanvič-tipa sienas
Pretslīdes multipleksa grīda
Triecienizturīgi ABS dubļusargi
Alumīnija divvirzienu aizmugures atveramas durvis/rampa
Salona apgaismojums
CoC sertifikāts

 • Kādus produktus ir iespējams izsmidzināt vai kaisīt no drona?
  Detalizēts apraksts ir šeit
 • Cik ilgā laikā atmaksājas drona iegāde?
  Dažām saimniecībām atmaksāsies vienas sezonas laikā, citiem divu sezonu laikā. Bet dažiem atmaksāsies jau pēc pirmajiem apstrādātiem 1000 hektāriem. Galvienie ieguvumi: Degviela. Agrodrona degvielas patēriņš ir aptuveni 0,4 litri/ha, traktortehnikai parasti no 2,5 litriem/ha. Ieguvums ir vismaz 2 litri/ha un ņemot vērā agrodrona standarta sezonas "noskrējienu" 3000 ha, tas ļauj ietaupīt saimniekam līdz 6000 litriem (naudas izteiksmē aptuveni ap 6000 eiro). Ūdens. Agrodronam nepieciešamais ūdens daudzums ir tikai 10-15 litri uz hektāru un tam nav nepieciešama ūdens piegāde/loģistika. Ietaupījums - cilvēkstundas, degviela un ūdens loģistikas izmaksas, tehnika, tehnikas amortizācija, remonts, dīktstāve. Šeit, atkarībā no vairākiem faktoriem, iespējams ietaupīt no 1000 līdz 10 000 eiro vienā sezonā. Lauksaimniecības produktu diferencēta miglošana. Agrodrons ļauj izsmidzināt produktus diferencēti atkarībā no veģetācijas stāvokļa, tādejādi ietaupot līdz 30%. Proti, pavasarī nav jēgas apstrādāt ar mēslošanas līdzekļiem noslikušos lauka gabalus vai apstrādāt zonas, kur pārsvarā aug nezāles. Sezonas laikā var palielināt devu zonās ar zemo veģetācijas līmeni un nepārmēslot zonas ar augstu vegētācijas līmeni. Veģetācijas līmeņa noteikšanai iespējams izmantot tādus labi pazīstamus veģetācijas indeksus kā NDVI - āgrīnās attistības stadijās, un NDRE vēlīnās. Mēslošanas produktu cena svārstās no 20 līdz 100 eiro/ha, tātad ieguvums varētu būt no 6 līdz 30 eiro/ha. Jo dārgāks mēslošanas līdzeklis un jo lielāka kultūrauga vērtība, jo lielāks ieguvums. Novērš augsnes sablīvēšanos, kas ir nenovērtējams ieguvums. Netraumē augus, grūti novērtējams ieguvums. Drons neveido tehnisko sliedi, kas parasti aizņem ap 3% no lauka platības. Pareizs laiks. Agrodrons ļauj apstrādāt kultūraugus pat tad, ja augsne ir pārmerīgi mitra un traktortehnika nevar izbraukt uz lauka. Nenovērtējams ieguvums. Vēl vairāki novērtējami ieguvumi, tādi kā iespēja apstrādāt kultūraugus nakts laikā, kad uz augiem ir rasa; iespēja apstrādāt grūti sasniedzamās vietas vai vietas ar izteiktu reljefu; samazina gruntsūdeņu piesarņojumu ar mēslošanas līdzekļiem, utt.
 • Kāds ir ideāls drona izmērs? Kāds drona izmērs ir optimāls manai saimniecībai?
  Šobrīd tirgū nav universāla drona, jo ideāls drona izmērs ir atkarīgs no plānotā darba normām, par kurām jādomā vēl pirms dronа iegādes. Atkarībā no saimniecības vajadzībām, agrodrons ļauj izsmidzināt vai izkaisīt dažādus lauksaimniecības produktus Ja dronam ir 10 litru tvertne miglošanai vai kaisīšanai, tas nozīmē, ka viņš būs efektīvs pie normām līdz 10 kg vai litriem uz hektāru. Ja 20-30 litru tvertne, tad viņš būs efektīvs normām no 3 līdz 15 kg vai litriem uz hektāru. Ja 40 litru tvērtne, viņš būs efektīvs pie normām no 15 kg vsi litriem un augstāk.
 • Ar ko atšķiras produktu smidzināšana ar virszemes miglotāju no agrodrona? Kādas ir priekšrocības?
  Ir zināms, ka drons nevar pacelt lielu svaru un tāpēc pati galvenā atšķirība ir ūdens daudzumā, kas ir samazināts par 90%. Proti, 150-200 litru ūdens vietā mums nepieciešami tikai 5-15 litri ūdens uz hektāru. Šādu miglošanas veidu sauc par ultramazapjoma miglošanu. No šī gada pieredzes redzam, ka sausuma dēļ daudzviet Eiropā lauksaimniekiem bija ierobežota piekļuve ūdens resursiem un šādi droni būtu ļoti noderīgi. Iespējams, jau tagad ir vērts sagatavoties iespējamajām klimata pārmaiņām. Parastā miglotāja gadījumā piliens krīt vertikāli uz leju un nonāk tikai lapas augšdaļā vai vienkārši noslīd no tās. Galvenā priekšrocība ultramazapmjoma miglošanai un miglošanai no drona kopumā ir tā, ka drona lāpstiņas rada gaisa virpuļus. Šo virpuļu ietekmē sīki, līdz 200 mikroniem, bet augstas koncentrācija pilieni nonāk ne tikai lapas augšpusē, bet arī apakšpusē. Turklāt pilienu daudzums, kas nokrīt uz augsnes ir absolūti minimāls, kas nozīmē, ka kultūraugi daudz efektīvāk uzsūc visu produktu caur lapām. Tādējādi dažos gadījumos ienesto produktu efektivitāte var palielināties par 20-30%, salīdzinot ar virszemes miglošanas veidiem. Salīdzinājumā ar virszemes miglotājiem priekšrocības ir ļoti daudz. Piemēram, drons nebrauc ar riteņiem pa lauku, līdz ar to nebojā augus, nesamazina ražību, kā arī neveicina augsnes pārblīvēšanos. Proti, uz jautājumu, kā izvairīties no augsnes pārblīvēšanas, atbilde skan ļoti vienkārši - virs lauka labāk lidot, nevis braukt pāri. Vēl viena priekšrocība, ko var pieminēt – lidojošais traktors spēs veikt savu darbu arī tad, kad virszemes traktors riskēs iegrimst mitrā augsnē, piemēram, pavasarī vai pēc ilgstošām lietavām.
 • Mani interesē Agras T50 modelis. Kad viņš būs pieejams?
  T50 modelis jau ir pieejams Eiropas tirgū.
 • Kāds transports piemērots drona transportēšanai?
  Drona izmēri saliktā veidā ir 1x1 metri un to ērtāk pārvadāt piekabē vai kravas busiņā. Tāpat jāņem vērā, ka dronu akkumulātoru uzlādei līdzi jābūt ģeneratoram un trīm akumulatoriem, kā arī nepieciešama 300-500 litru tvertne ar mikseri, kurā atradīsies lauksaimniecības produkti vai brīva vieta priekš sēklu maisiem.
 • Kas notiks, ja drons nokritīs pilota kļūdas dēļ? Vai dronu iespējams apdrošināt, lai pasargātos no zaudējumiem, kas saistīti ar kritieniem vai citiem bojājumiem?
  Jā, protams, tāpat kā automašīnai vai traktoram, dronam ir iespēja noformēt OCTA un KASKO polises. Šādas polises cena uz sezonas laiku izmaksās aptuveni 600-1000 eiro un ietver zaudējumu atlīdzību pēc kritiena, remontdarbiem, kā arī bezmaksas dronu maiņas serviss, kamēr jūsu drons atrodas remontā.
 • Kāda ūdens kvalitāte nepieciešama miglošanai no agrodrona?
  Var izmantot jebkuru ūdeni, ko izmanto miglošanai ar virszemes tehniku, taču ūdens kvalitāte tieši ietekmē mēslojuma efektivitāti un ražas palielināšanos. Agrodronam nav nepieciešams tik liels ūdens daudzums kā virszemes tehnikai, jo tas strādā pēc mazapjoma apsmidzināšanas principa ar normām 10-15 litri uz hektāru. Šis faktors ļauj ievērojami uzlabot ūdens kvalitāti ar atgriezieniskās osmozes ūdens filtru palīdzību un iegūt ūdeni ar atbilstošiem parametriem. Pilnai darba dienai nepieciešami tikai 500- 1000 litri ūdens, un šo daudzumu iespējams izfiltrēt 3-6 stundu laikā atkarībā no filtra jaudas. Pēc filtrācijas ūdens kļūst mīksts, kristāltīrs ar mazu izšķīdušo daļiņu saturu un pH līmeni robežās no 6 līdz 6,5. Šāda filtra cena atkarībā no jaudas ir +/- 300 līdz 500 eiro. Savām vajadzībām izmantojam Krausen filtrus New Line D-20.
 • Vai agrodrons spēs aizstāt traktoru?
  Agrodrons pilnībā nevar aizstāt traktoru. To lietderīgi izmantot tikai produktu izsmidzināšanai vai izkaisīšanai mazās devās. Tiešām – kāpēc jābrauc pa lauku ar smago traktortehniku, ja jāizkaisa tikai 3-15 kilogrami āboliņa vai zaļmeslojuma sēklas pasējā? Tikpat nelietderīgi ir apsmidzināt augus ar mēslojumu no traktortehnikas, kura deva ir 1-2 litri uz hektāru. Taču dažās situācijās agrodrons ir neaizvietojams, īpaši kad ir pārmērīgi mitra augsne vai augu augstums neļauj apstrādāt augus ar traktortehnikas palīdzību.
 • Kāds ir galvenais ieguvums biolauksaimniekiem?
  Biolauksaimnieki, kuri apsmidzina savus laukus ar traktortehnikas palīdzību, zaudē 3% no savas ražas tehnoloģiskās sliedes dēļ. Atkarībā no produkcijas vērtības un gaidāmās ražas peļņas zudumi var būt no 20 līdz 50 eiro uz hektāru. Agrodroni, protams, neatstāj sliedes kas labvēlīgi ietekmē kopējo augsnes stāvokli.
 • Vai man ir nepieciešama iepriekšējā pieredze darbā ar droniem?
  Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, un reti kuram tā ir. Sadarbībā ar SIA Aeronovus, Civilās aviācijas aģentūras atzīto struktūru, piedāvājam apgūt visas nepieciešamās pilotēšanas prasmes un izsniedzam sertifikātus, derīgus Latvijā un visās Eiropas valstīs 5 gadus. Agrodronu lidojumiem jāsaņem Civilās aviācijas aģentūras ekspluatācijas atļauja un šis process parasti aizņem vienu mēnesi. Nepieciešamības gadījumā, mūsu partneri no SIA Aeronovus sagatavos visu attiecīgo dokumentāciju atļaujas saņemšanai.
 • Kāpēc agrodronus uzskata par zaļo tehnoloģiju, un kā tie var palīdzēt Eiropas Zaļā kursa mērķu īstenošanai?
  Agrodroni ideāli atbilst Zaļā kursa mērķiem, jo ar to palīdzību var paaugstināt mēslošanas līdzekļu izsmidzināšanas efektivitāti un varētu samazināt arī izmantojamo augu aizsardzības līdzekļa daudzumu vismaz par 30%. Agrodroni būtībā ir lidojošie elektrotraktori, kas salīdzinājumā ar traktortehniku samazina SEG emisijas par 90% un palīdz ietaupīt līdz 90% ūdens resursu.
 • Pirms iegādes vēlos redzēt dronu darba rezultātus uz saviem laukiem. Vai tas ir iespējams?
  Jā, Jums ir iespēja pasūtīt pie mums drona miglošanas vai kaisīšanas pakalpojumus un salīdzināt rezultātus.
 • Kāda ir T50 maksimālā veiktspēja?
  Veiktspēja ir atkarīga no vairākiem faktoriem: vēja ātruma, lidojuma augstuma, mitruma, piliena izmēra, produkta, lauka izmēra, utt. Agras T50 modeļa maksimālā veikstpēja ir 21 ha/stundā, kas ir izcils rezultāts ņemot vērā drona cenu un pacelšanas masu. Darba dienas laikā ir iespējams apstrādāt līdz 100 hektāriem, kas ir atkarīgs no lauku izmēra, laikapstākļiem un produkta devas. Agras T50 modelis spēj pacelt līdz 50 kg un ir optimāls rīks vidējo vai lielo devu miglošanai un kaisīšanai - no 15 kilogrāmiem vai litriem uz hektāru.
 • Ar kādiem produktiem un miglošanas normām parasti strāda agrodrons T50?
  T50 spēj pacelt 40 litrus un efektīvi strādā ar vidējām vai lielām normām. Dažādu bioproduktu un mēslošanas produktu parastā miglošanas deva ir 15 litri/ha. Lielākas devas nav nepieciešamas, jo pie 15 litriem tiek sasniegts efektīvs kultūraugu pārklāšanas līmenis ( pilienu skaits uz cm2). Uz doto brīdi no droniem oficiāli atļauts izsmidzināt sekojošus produktus – mikroelementus, mēslojuma kompleksus,​ mikrobioloģiskos preparātus,​ biostimulantus, biohumusus, salmu sadalīšanas produktus un vairākus citus produktus, kas nav iekļauti AAL reģistrā.
 • Ar kādiem produktiem un izsējas normām parasti strādā agrodrons T50?
  T30 ir efektīvs strādājot ar vidējām un lielām normām. Sēklu maisījumiem parasti vidējās devas ir no 10 līdz 15 kilogrāmiem/ha. No droniem parasti kaisam sēklas pasējā – balto, sarkano un inkarnāta aboliņu, zaļmēslojuma un starpkultūru augu sēklas, slāpekli piesaistošo kultūraugu sēklas. Vēl iespējams kaisīt dažāda veida granulas.
 • Vai T50 modelis der manām vajadzībām?
  T30 ir efektīvs risinājums vidējo normu kaisīšanai un miglošanas darbiem. Efektīvākais diapazons sēklu/granulu kaisīšanai - no 15 kg/ha Efektīvākais diapazons miglošanai - līdz 15 litriem/ha Mazākām normām labāk izvēlēties mazāko dronu.
 • Kāds ir agrodrona degvielas patēriņš?
  Vidējais benzīna ģeneratora patēriņš ir 0,4 litri uz hektāru.
 • Kāds ir T50 drona tehniskais resurss?
  Pēc ražotāja ieteikumiem vairāki drona mezgli jānomaina pēc 1000 lidojuma stundām, bet kopumā, atkarībā no ikgadējā noskrējiena, tas ir no trīs līdz pieciem gadiem. Protams, jāņem vērā, ka arī nākotnē turpināsies aktīva agrodronu attīstība, un pēc diviem trim gadiem drona īpašnieks visticamāk nomainīs pret jaudīgāku un produktīvāku modeli.
 • Kā uzladēt T50 agrodrona akumulatorus?
  Akumulātorus ir iespējams uzlādēt mājās no parastās kontaktligzdas vai no portatīvā ģenerātora. Nepieciešams viens portatīvais ģenerators ar 11-12 kW jaudu Mēs iesakām vācu Konner&Sohnen ģeneratorus.
 • Vai DJI T50 agrodrons spēj izsmidzināt produktus diferencēti?
  Jā, T50 spēj izsmidzināt produktus diferencēti un šim nolūkam ar monitoringa drona palīdzību jāizveido speciālās smidzināšanas kārtes ar NDVI vai NDRE veģetācijas indeksiem. Tādas kartes var izveidot ar DJI Mavic 3 Multispectral palīdzību, kuru ir iespējams iegādāties pie mums.
 • Cik hektārus sezonas laikā spēj apstrādāt viens Agras T50?
  Pēc mūsu pieredzes viens drons spēj apstrādāt līdz 3000 hektāriem. Kā aprēķināt nepieciešamo dronu skaitu? Piemērs: Jūsu saimniecībā ir 400 hektāri, kurus apstādā ar šķidriem lauksaimniecības produktiem 3 reizes sezonas laikā - kopā 1200 hektāri. Papildus, uz visām platībām kaisam pasējā āboliņu un starpkultūru maisījumus - vēl 400 hektāri. Kopā 1600 hektāri. Atbilde: Jūsu saimniecībai pietiks ar vienu dronu un Jūs ietaupīsiet 200 000 litrus ūdens, 3 000 litrus dīzeļdegvielas un, izsmidzinot diferencēti, 30% no lauksaimniecības produktu izmaksām.
 • Vai T10 ir uzticams darba rīks?
  Agras T30 modeli ražo trešo gadu un viņš ir populārākais agrodrons pasaulē. Tam piemīt tradicionāls un uzticams agrodrona dizains, kurš tika testēts dažādos apstākļos un pielietojumos..
 • Vai T10 modelis atbilst manām vajadzībām?
  T10 ir efektīvs risinājums mazo normu kaisīšanas un miglošanas darbiem. Efektīvākais diapazons sēklu/granulu kaisīšanai - līdz 10 kg/ha Efektīvākais diapazons miglošanai - līdz 10 litriem/ha Lielākām normām labāk izvēlēties lielāku dronu - DJI Agras T30.
 • Cik hektārus sezonas laikā spēj apstrādāt viens Agras T10?
  Pēc pieredzes viens T10 modelis spēj apstrādāt sezonā līdz 1000 hektāriem. Kā aprēķināt nepieciešamo dronu skaitu? Piemērs: Jūsu saimniecībā ir 150 hektāri, kurus apstādā ar šķidriem lauksaimniecības produktiem 3 reizes sezonas laikā - kopā 450 hektāri. Papildus, uz visām platībām saimniecība kaisa pasējā āboliņu un starpkultūru maisījumus - vēl 450 hektāri. Kopā 900 hektāri. Atbilde: Jūsu saimniecībai pietiks ar vienu T10 dronu un Jūs ietaupīsiet 125 000 litrus ūdens, 1800 litrus dīzeļdegvielas un, izsmidzinot diferencēti, 30% no lauksaimniecības produktu izmaksām.
 • Kāda ir T10 maksimālā veiktspēja?
  Veiktspēja ir atkarīga no vairākiem faktoriem: vēja ātruma, lidojuma augstuma, mitruma, piliena izmēra, produkta, lauka izmēra, utt. Agras T10 modeļa maksimālā veiktspēja ir 6 ha/stundā, kas ir izcils rezultāts ņemot vērā drona cenu un pacelšanas masu. Darba dienas laikā ir iespējams apstrādāt līdz 40 hektāriem, kas ir atkarīgs no lauku izmēra, laikapstākļiem un produkta devas. Agras T10 modelis spēj pacelt 10 kilogramus un ir optimāls rīks mazo devu miglošanai un kaisīšanai - līdz 10 kilogrāmiem vai litriem uz hektāru.
 • Vai DJI T10 agrodrons spēj izsmidzināt produktus diferencēti?
  Jā, T10 spēj izsmidzināt produktus diferencēti un šim nolūkam ar monitoringa drona palīdzību jāizveido speciālās smidzināšanas kārtes ar NDVI vai NDRE veģetācijas indeksiem. Tādas kārtes var izveidot ar DJI Mavic 3 Multispectral palīdzību, kuru ir iespējams iegādāties pie mums.
 • Kā uzladēt T10 agrodrona akumulātorus?
  Akumulātorus ir iespējams uzlādēt mājās no parastās kontaktligzdas vai no portatīvā ģenerātora. Nepieciešams viens portatīvais ģenerators ar 5 kW jaudu.
 • Kāds ir T10 drona tehniskais resurss?
  Pēc ražotāja ieteikumiem vairāki drona mezgli jānomaina pēc 1000 lidojuma stundām, bet kopumā, atkarībā no ikgadējā noskrējiena, tas ir no trīs līdz pieciem gadiem. Protams, jāņem vērā, ka arī nākotnē turpināsies aktīva agrodronu attīstība, un pēc diviem trim gadiem drona īpašnieks to visticamāk nomainīs pret jaudīgāku un produktīvāku modeli.
 • Kāds ir T10 degvielas patēriņš?
  Vidējais benzīna ģeneratora patēriņš ir 0,4 litri uz hektāru.
 • Kā pasūtīt dronu?
  Lūdzu sūtiet pieteikumu ar saviem rekvizītiem uz info@agrodrons.lv un mēs izrakstīsim avansa rēķinu. Piemērs: Labdien! Vēlamies pasūtīt agrodrona T30 komplektu, mūsu rekvizīti: SIA vai ZS "Nosaukums" Reģ. numurs: Jūr. adrese: Ar Cieņu, Topošie drona piloti
 • Cik liels ir avansa maksājums?
  Avansa maksājums ir 30% no drona cenas - 4470 eiro + PVN.
 • Cik ilgu laiku aizņem drona piegāde?
  Prece tiek piegādāta no Eiropas vai Baltijas DJI dronu noliktavas un piegāde aizņem no 2 dienām līdz divām nedēļām no avansa iemaksas brīža.
 • Kāds ir drona garantijas tērmiņš?
  Dažādiem drona mezgliem ir savs garantijas tērmiņš. Detalizēts pārskats ir šeit Pircējam ir tiesības pieprasīt attiecīgās preces apmaiņu pret jaunu šāda veida preci, vai izbeigt Pirkuma līgumu un pieprasīt samaksāto naudas līdzekļu atgriešanu. Pircējam par preces defektu jāinformē Pārdevējs nekavējoties tiklīdz defekts tiek konstatēts, bet ne vēlāk kā līdz garantijas termiņa beigām. Pārdevējs pieņem lēmumu par Pircēja prasību apmierināšanu vai noraidīšanu 30 (trīsdesmit) dienu laikā no brīža, kad Pircējs ir informējis Pārdevēju par preces defektu un ir saņēmis preci ar defektu no Pārdevēja. Par prasības lēmumu, Pircējs tiks informēts telefoniski 30 (trīsdesmit) dienu laikā no brīža, kad Pircējs ir informējis Pārdevēju par preces defektu un ir saņēmis preces ar defektu no Pircēja. Pārdevējs nav atbildīgs par preces bojājumiem vai defektiem pret jebkuru trešo pusi, kas iegādājusies preces no Pircēja. Visas tiesības un pienākumi starp Pārdevēju un Pircēju saistībā ar garantiju, ir definēti Latvijas Republikas normatīvajos aktos. Pircējs zaudē tiesības pretendēt uz garantijas pakalpojumiem gadījumos, ja: Pircējs nevar iesniegt pierādījumus par preces apmaksu un tās piegādi; Pircējs nevar uzrādīt acīmredzamus preces defektus, preču piegādes brīdī; Preču garantijas termiņš ir beidzies; Prece tika izmantota tam nepiemērotos apstākļos, mitrā, ķīmiskā vai mehāniskā vidē; Prece netika izmantota tam paredzētajā nolūkā; Prece ir bojāta, jo lietota neparasti augstas slodzes apstākļos vai tā izmantota neatbilstoši dokumentācijai, instrukcijām, tehniskajiem standartiem un drošības noteikumiem. Prece ir bojāta dēļ nenovēršamiem un/vai neparedzamiem apstākļiem, ūdens, uguns bojājumu/postījumu dēļ vai sakarā ar citiem nepārvaramiem force majeure faktoriem.
 • Vai agrodrona iegādei ir iespējams saņemt LAD atbalstu?
  Jā, Agras T30 lidojošs "traktors", tāpat kā virszemes traktori, ir iekļauts LAD tehnikas katalogā un tā iegādei ir iespējams saņemt atbalstu. Agrodrona iegādei ir iespējams saņemt finansējumu no Lande un citiem labi pazīstāmiem kreditēšanas iestādēm.
 • Preces atgriešana un garantija
  Ikvienam Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma piegādes brīža, vienojoties ar Pārdevēja pārstāvi, samainīt preces pret citām precēm, ja tādas Internetveikalā ir pieejamas un ja: prece nav lietota, preču iepakojums ir saglabāts un nav bojāts; Pircējam ir preču pavaddokumenti un preces ir pilnā komplektācijā. Lai izmantotu tiesības anulēt Pasūtījumu Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu jāinformē Pārdevējs par Pircēja lēmumu atteikties no Pirkuma, iesniedzot rakstisku paziņojumu uz e-pastu: info@agrodrons.lv Atteikuma vēstulē lūgums norādīt precizējošu informāciju: pasūtījuma numuru/pavadzīmes numuru, pavadzīmes izrakstīšanas datumu un preces kodu, nosaukumu un daudzumu, ko vēlaties atgriezt. Pircēja atteikuma tiesību termiņš ir ievērots, ja lēmumu par atteikumu Pircējs paziņo pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Pircēja atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, Pārdevējs atmaksā ar Pircēja pasūtījumu saņemtos maksājumus, tajā skaitā samaksātos piegādes izdevumus (izņemot gadījumus, ja Pircējs skaidri izteicis vēlēšanos izmantot piegādes veidu, kas nebija Pārdevēja piedāvātais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no šā līguma. Pārdevējs atmaksās saņemtos maksājumus, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantoja sākotnējam darījumam, izņemot gadījumus, kad Pircējs skaidri piekrīt citam maksāšanas līdzeklim, jebkurā gadījumā no Pircēja saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Pārdevējs var aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad tas būs saņēmis preces atpakaļ, vai kad Pircējs būs iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. Pircējam preces jānosūta atpakaļ, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Pircējs mums paziņoja savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 (četrpadsmit) dienu termiņa beigām. Pircējam jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. Pircējs ir atbildīgs par to, lai Precei nesamazinātos tās vērtība, kvalitāte un drošums, citādi Pārdevējam ir tiesības atteikt Pircējam atteikuma tiesību izmantošanu attiecībā uz piegādāto Preci. Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Preci un atteikt Pircējam izmantot atteikuma tiesības, kā arī neatmaksāt Pircējam par preci samaksāto naudu, gadījumos, ja Pārdevējs ir konstatējis bojājumus Precei vai Prece ir zaudējusi “preces izskatu” (noņemtas un / vai sabojātas etiķetes, noplēstas aizsardzības plēves u. c.) un / vai ir konstatētas Preces lietošanas pazīmes. Atgriežot preci, Pircējam obligāti jāievēro šādi noteikumi: Prece jāatgriež tās oriģināliepakojumā (iesakām saņemot preci, uzmanīgi atvērt iepakojumu, kurā tā atrodas). Prece jāatgriež pilnā komplektācijā. Atgriežot preci, Pārdevējam obligāti jāiesniedz preču pavaddokumenti (iegādes dokumenti). Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Pircēja atgrieztās preces, ja nav ievēroti preču atgriešanas noteikumi. Preču atgriešana ir veicama Pārdevēja noteiktajā kārtībā. Pircējam ir jāapmaksā preču atgriešanas tiešās izmaksas. Par atgrieztu preci nauda atmaksājama veicot pārskaitījumu uz Pircēja bankas kontu.
 • Preču piegāde
  Mazgabarīta, piemēram, Mavic 3 drona piegādi veicam ar Omniva kurjera starpniecību. Nopērkot preci, norādiet piegādes adresi, kurā vēlaties saņemt savu pasūtījumu. Preču piegāde visā Latvijas teritorijā un standarta cena ir 15 eiro ar PVN. Lielgabarīta preču piegāde, piemēram DJI Agras T30 tiek apreķināta individuāli.
 • Privātuma politika
  1. Ievads SIA “Agrodrons” (turpmāk – Pārzinis), interneta vietnē www.agrodrons.lv (turpmāk – Vietne) veic tādu personas datu apstrādi, kuri ir iegūti no datu subjekta – Vietnes lietotāja (turpmāk – Lietotājs). Pārzinis rūpējas par Lietotāja privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Lietotāju tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem - Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā. Ņemot vērā minēto, Pārzinis ir izstrādājis šo privātuma politiku, ar mērķi sniegt Lietotājam Regulā paredzēto informāciju. Privātuma politika ir attiecināma uz datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā un/vai vidē Lietotājs sniedz personas datus (Vietnē, papīra formātā, klātienē, vai telefoniski). Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām. 2. Pārziņa identitāte un kontaktinformācija Pārzinis ir SIA “Agrodons", Reģ.Nr. 40203280835 . Pārziņa adrese ir Ēveles iela 6-16, Rīga, LV-1013. Mājaslapa – www.agrodrons.lv, e-pasts - info@agrodrons.lv, tālrunis – +371 26 26 21 36. 3. Personas datu apstrādes nolūki, kā arī apstrādes juridiskais pamats Ja Lietotājs Pārzinim iesniedz savus personu datus, telefoniski, izmantojot Vietnes kontaktformas, e-pastu vai cita veida pastu, mēs saglabājam un izmantojam šo informāciju, lai izpildītu vai noslēgtu attiecīgu pakalpojumu sniegšanas līgumu, tai skaitā, klienta identificēšanai; līguma sagatavošanai un noslēgšanai; pakalpojumu sniegšanai (līguma saistību izpildei); klientu apkalpošanai; iebildumu izskatīšanai un apstrādei; klientu lojalitātes celšanai; maksājumu un norēķinu administrēšanai; parādu atgūšanai un piedziņai; faktu pierādīšanai, mājaslapas uzturēšanai un darbības uzlabošanai; biznesa plānošanai un analītikai; plānošanai un uzskaitei. Tāpat, mēs šos datus apstrādāsim informācijas sniegšanai valsts pārvaldes iestādēm un operatīvās darbības subjektiem ārējos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā. Datu apstrādes tiesiskais pamati ir līguma noslēgšanai un izpildei, normatīvo aktu izpildei, saskaņā ar Klienta - datu subjekta piekrišanu, mūsu likumīgās (leģitīmās) intereses (piemēram, pārbaudīt Klienta identitāti pirms līguma noslēgšanas; nodrošināt līguma saistību izpildi; analizēt mājaslapas lietojumu darbību, nodrošināt pakalpojumu sniegšanas efektivitāti, utt. 4. Personas datu kategorijas Personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta vai pasta adrese, IP adrese, tālruņa numurs, ziņojama vai vēstules saturs, utt. 5. Personas datu saņēmēju kategorijas Dati tiek izpausti tiem Pārziņa darbiniekiem, kam tie ir nepieciešami tiešo pienākumu veikšanai, lai izpildītu vai noslēgtu attiecīgu pakalpojumu sniegšanas līgumu. Iegūstot un izmantojot personu datus, mēs daļēji izmantojam ārējo pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, kuri saskaņā ar līgumu stingri ievēro mūsu norādījumus un kurus mēs pirms pakalpojuma izmantošanas un arī turpmāk pastāvīgi kontrolējam. 6. Datu subjektu kategorijas Datu subjektu kategorijas – Pārziņa esošie, bijušie un potenciālie klienti, kā arī citas personas, kas izsaka vēlmi sazināties ar Pārzini. 7. Datu nodošana ārpus Latvijas Saņemtos datus nav plānots ārpus Latvijas, Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas, kā arī netiks nodoti nevienai starptautiskai organizācijai. Tai pašā laikā, ņemot vērā, ka Vietne ir saistīta ar Google un Facebook servisiem, Pārzinis nevar garantēt, ka minētie uzņēmumi datus nenodos ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas. 8. Datu glabāšanas ilgums Mēs apstrādājam un glabājam Lietotāja personas datus, kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datus glabāt. Pēc tam, kad minētie apstākļi izbeidzas, un ja norādījumos par datu aizsardzību nav minēts citādi, mēs personu datus izdzēšam vēlākais sešu mēnešus pēc tam, kad vairs nav spēkā sākotnējais datu saglabāšanas iemesls, izņemot gadījumus, ja mūsu tiesiskais pienākums ir arī turpmāk saglabāt šos datus (piemēram, bet ne tikai, grāmatvedības uzskaites vai tiesvedības vajadzībām). 9. Datu subjekta piekļuve personas datiem Datu subjektam ir tiesības mēneša laikā no attiecīga pieprasījuma iesniegšanas dienas saņemt piekļuvi datu subjekta personas datiem. Lietotājs var iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu rakstveida formā klātienē, Pārziņa juridiskajā adresē (uzrādot personu apliecinošu dokumentu), pa pastu, vai e-pasta veidā, parakstot ar drošu elektronisko parakstu; Saņemot Lietotāja pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, Pārzinis pārliecinās par Lietotāja identitāti, izvērtē pieprasījumu un izpilda to saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Lietotājam ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi, tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt Pārzinim veikt to papildināšanu, labošanu vai dzēšanu, apstrādes ierobežošanu vai tiesības iebilst pret apstrādi, ciktāl šīs tiesības nav pretrunā ar datu apstrādes mērķi (līgumu noslēgšana vai izpilde). Datu subjektam nav tiesību saņemt informāciju, ja šo informāciju aizliegts izpaust saskaņā ar likumu nacionālās drošības, valsts aizsardzības, sabiedrības drošības, krimināltiesību jomā, kā arī nolūkā nodrošināt valsts finanšu intereses nodokļu lietās vai finanšu tirgus dalībnieku uzraudzību un makroekonomisko analīzi. 10. Sīkdatņu apstrāde Vietnē tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot. Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa. Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/. Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org. Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Statistikas datiem par Vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie Pārziņa darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi. Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. 11. Trešo personu tīmekļa vietnes Mēs, iespējams, sadarbosimies ar trešajām personām, kas ir pilnvaroti ievietot trešo personu sīkdatnes mūsu vietnēs vai mūsu pakalpojumus, lietotnēs un rīkos ar jūsu piekrišanu. Šie pakalpojumu sniedzēji ļauj mums nodrošināt jums labāku, ātrāku un drošāku tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi. Ievērojiet, ka uz trešo personu sīkdatnēm attiecas trešo personu privātuma politika, tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm privātuma politikām. Vietnē ir uzstādīts rīks "Facebook pixel". Šī rīka izmantošanas mērķis ir satura un reklāmu pielāgošana Facebook lietotājiem. Lai uzzinātu vairāk par Facebook privātuma politiku, noklikšķinot šeit https://www.facebook.com/about/privacy/. Tāpat jūs varat izmainīt reklāmas iestatījumus savā Facebook profilā. 12. Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei Datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu valsts inspekcijai). Dokumentus Datu valsts inspekcijā pieņem, izmantojot pastu, elektronisko pastu (ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus), kā arī tos var atstāt Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā, 1.stāva pastkastē. Datu valsts inspekcija pieņem elektroniskā pasta sūtījumus, kas saņemti uz elektroniskā pasta adresi info@dvi.gov.lv. 13. Privātuma politikas spēkā esamība Mēs paturam tiesības laiku pa laikam izmainīt un papildināt šīs privātuma politikas saturu, lai precizētu aprakstu tam, kā mēs apstrādājam jūsu datus. Ņemot vērā minēto, aicinām regulāri pārskatīt šo privātuma politiku, lai Jūs būtu lietas kursā par Jūsu personas datu apstrādi Vietnē.
bottom of page